Pożegnanie przedszkola przez dzieci z grupy Słoniki

IMG Copy
Dzisiaj starszacy z grupy Słoniki uroczyście żegnały swoje przedszkole. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Kolejni absolwenci opuszczają przedszkolne mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole.
Życzymy im wielu sukcesów, powodzenia w dalszej edukacji, udanych wakacji, ale przede wszystkim bezpiecznych!
“Niech Wam w szkole słodko płyną chwile, a w przedszkolu dni spędzone wspominajcie mile”.
IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynki trzymające książki i dyplomy z okazji pożegnania przedszkola.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia chłopców trzymających książki i dyplomy z okazji pożegnania przedszkola.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i dwóch chłopców trzymających dyplomy i książki na pożegnanie grupy Słoniki.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci z książkami i dyplomami z okazji pożegnania przedszkola.