Powitanie wiosny i Światowy Dzień Zespołu Downa w grupie Słowiki

n

Dnia 21 marca dzieci z grupy Słowiki z radością powitały wiosnę. W naszej sali zrobiło się kolorowo od wianków, kwiatków, wiatraczków i baloników. Były zabawy, tańce i wspólnie odśpiewana w towarzystwie Marzanny piosenka o wiośnie. Pamiętaliśmy również o Światowym Dniu Zespołu Downa- ubierając kolorowe skarpetki nie do pary. Dzieci także obejrzały film edukacyjny, wysłuchały bajki- „Kolorowe skarpetki”, oraz wykonały pracę plastyczną. Zapraszamy do galerii.

n

nNa zdjęciu dzieci maszerują w rytm piosenki o wiośnie w kole, trzymają w ręku wiosenne atrybuty, jak: kwiatki, wiatraczki, baloniki; niektóre dziewczynki mają wianki z kwiatkami na głowie.
n

Dzieci z wychowawczynią siedzą w kole, pokazują założone skarpety nie do pary.

n

Na zdjęciu widać koło utworzone ze stóp dzieci- aby zaakcentować skarpety nie do pary.

n

Na zdjęciu dzieci z paniami siedzą w kole wokół napisu -Światowy Dzień Zespołu Downa.

n

Zdjęcie grupowe z paniami i Marzanną – kukłą.