POKAZ LUBAWSKICH SPORTOWCÓW

07.04.2016r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu – pokazie sportowym. Pokaz odbył się na hali OSiR przy ulicy Łąkowej i został zorganizowany przez G. Boczek. Występujący sportowcy to przedstawiciele Klubu Champion, trenera R. Mazurowskiego, asystentki N. Boczek oraz O. Luźniewskiej. Kolejny pokaz przygotował trener M. Gajewski i przedstawiciele zapaśników MLKS „Sokół” Lubawa. Dzieci poznały elementy kickboksingu, walki ciągłej, walki przerywanej, elementy samoobrony, prezentację najmłodszej grupy jak również akrobacje zapaśników i ich styl walki. Przedszkolacy i panie były pod wielkim wrażeniem dyscypliny i zaangażowania wszystkich uczestników pokazu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za świetną zabawę.