Podziękowania…

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…..

wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

Rada Rodziców oraz Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Lubawie składa serdeczne podziękowania za pomoc przy organizowaniu XIII Festynu Rodzinnego: przedsiębiorcom i rodzicom którzy włączyli się aby uatrakcyjnić ten dzień dzieciom i ich rodzinom. Dzięki waszemu wsparciu daliśmy radość, uśmiech oraz niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy.

Dziękujemy rodzicom:

Państwu Ruczyńskim, Piotrowicz, Kowalaczyk, Pinkall, Garwackim, Pokojskim, Licznerskim, Truszczyńskim, Kocaja, Firchów, Klimek, Piórek, Krajzewicz, Krauze, Słomiana, Zagusta, Koniecznym, Eremus, Ziółkowskim, Markowskim Rudnickim, Tartas, Woźniak, Cieślikowskim, Filarskim, Czarneckim, Gorczyc, Trzaskawka, Dzik, Śnios,  Kowalkowskim, Szymańskim, Krajewskim, Raszkowskim, Pałkowskim, Rożentalskim, Guzowskim, Dzik, Zomkowskim, Byglewskim, Goniszewskim, Jędrychowskim, Kasprzyckim, Pielenc, Przybyszewskim, Rumińskim, Szwesig, Szpanowskim, Szczepanek, Jabłońskim, Szefler, Sendlewskim, Kaminskim, Więczkowskim, Szefer, Berent, Garnek, Lewandowskim, Rolka, Kłosowskim, Kołodziejskim, Niedźwieckim, Niedźwieckim, Szymańskim, Szczepanek, Knozowskim, Kanicz, Wiśniewskim, Pani Siemiątkowskiej, Pani Kraśnickiej, Panu Banach oraz wszystkim grupom przedszkolnym: Papużkom, Lwiątkom, Tygryskom, Pingwinkom, Reniferkom, Hipopotamkom, Delfinkom, Panterkom, Żyrafkom, Krokodylkom, Słonikom.

Dziękujemy również Firmom i Przedsiębiorcom:

B. J. Jakubowskim, Lubawskiemu Klubowi Rajdowemu, Stowarzyszeniu „WM Riders”, MOK Lubawa, Środowiskowemu Domu Pomocy, Trenerom i uczniom Szkoły Podstawowej w Lubawie, Lubawie S.A.

Serdecznie Dziękujemy!