Pasowanie na przedszkolaka Żółwiki

Zdjęcia przedstawia grupę Żółwiki. Chłopcy w białych koszulach i zielonych muszkach, a dziewczynki w białych bluzeczkach i zielonych spódniczkach.
“Pasowania nadszedł czas, przedszkolakiem będzie każdy z nas”.
Dnia 1 grudnia 2021r. odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka w grupie Żółwiki.
Nasi mali artyści pięknie zaprezentowali przygotowany program artystyczny.
Wszystkie Żółwiki zgodnie złożyły przysięgę:
– Przyrzekamy co dzień rano buzię zawsze mieć roześmianą !
– Przyrzekamy nie płakać, nie szlochać i swoje Panie mocno kochać!
– Przyrzekamy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować!
– Przyrzekamy, choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie bawić się w tej sali!
– Przyrzekamy nie sikać w galoty , bo z tym za dużo roboty!
Po wierszykach i piosenkach przyszedł czas na najważniejszy moment rozpoczynający kolejny etap w przedszkolnej przygodzie. Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego Żółwika na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplom oraz słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców.
Gratulacje Żółwiki!

Pani Dyrektor dokonuje pasowania, dotykając ołówkiem ramion dziecka.

Chłopiec pozuje do zdjęcia z otrzymanym dyplomem i słodkim upominkiem.

Grupa Żółwiki w odświętnych strojach pozuje do zdjęcia wraz z paniami  oraz Panią Dyrektor.

Grupa Żółwiki w odświętnych strojach pozuje do zdjęcia wraz z paniami oraz Panią Dyrektor.