“PAPUŻKI” – “ENGLISH CORNER” (październik)

“Papużki” na zajęciach z języka angielskiego w październiku brały udział w grach zręcznościowych, dydaktycznych, powtarzały rytuały związane z tokiem zajęć, ilustrowały gestami i ruchem piosenki: „Hello”, „One, two, three…”, “Head and shoulders”, “Teddy Bear” i wyliczankę “Stepping  into English”, ćwiczyły wg poleceń w języku angielskim. Rozróżniały i nazywały na obrazkach wybrane  kolory, figury geometryczne: koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, liczby w zakresie 6 oraz przeliczały w zakresie 10. Odpowiadały na pytanie: „How old are you?” i określały własny wiek: „I’m 6”. Dzieci potrafią reagować na polecenia: „look”, „listen”, „say”, „point”, „stick”, „stand up”, „sit down”, potrafią także przywitać się i przedstawić.

Brawo “Papużki”!!!

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska.