Panterki w Olsztynie

5 dzieci z grupy Panterki siedzą na kanapach czekając na spektakl. W tle siedzą pozostali goście teatru.

6 maja dzieci z grupy Panterki wraz z rodzicami wybrali się na swoją pierwszą przedszkolną wycieczkę. Dla wielu dzieci była to również pierwsza podróż autobusem, więc emocje były ogromne. W programie wycieczki były dwa miejsca. W pierwszej kolejności przedszkolaki obejrzały spektakl “Fru-Fru” w Teatrze Lalek. Następnie aktywnie spędziły czas w Sali Zabaw “Warmiolandia”. Dzięki przeróżnym atrakcjom takich jak: wspinaczki, jeździki, zjeżdżalnie, trampoliny czy baseny z kulkami dzieci mogły przede wszystkim doskonalić swoją sprawność fizyczną i zręczność, jak również rozładować swoją dziecięcą energię i radośnie spędzić czas. Celem wycieczki była przede wszystkim integracja grupy i rodziców, rozwijanie motoryki małej i dużej oraz stworzenie możliwości radosnego i aktywnego spędzenia czasu. Wyjazd był udany, dlatego przedszkolaki z chęcią wybiorą się na kolejne wyprawy.

5 dzieci z grupy Panterki siedzą na kanapach czekając na spektakl. W tle siedzą pozostali goście teatru.

6 dzieci z grupy Panterki siedzą na kanapach czekając na spektakl. W tle siedzą pozostali goście teatru.

Dzieci siedzą na matach piankowych na podłodze, słuchając pracownika sali zabaw.

Dzieci siedzą na matach piankowych na podłodze, słuchając pracownika sali zabaw.

Troje dzieci jest w basenie z kolorowymi kulkami.

Troje dzieci jest w basenie z kolorowymi kulkami.

Przejdź do treści