Panterki o strażakach

Dzieci wraz z nauczycielami pozują do zdjęcia, w tle znajduje się budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie.

Z okazji Dnia Strażaka obchodzonego 4 maja dzieci z grupy panterki rozmawiały o pracy strażaków, co zrobić by zostać strażakiem, co on potrzebuje do pracy, co robi strażak. Utrwalały pojęcia związane z tą pracą, m.in. remiza, wóz, wąż, hydrant, mundur, itp. Przedszkolaki układały obrazki z puzzli, kolorowały płomienie zgodnie z podanym rytmem, wykonały pracę grafomotoryczną pt. wóz strażacki. Przy okazji dzieci utrwaliły numery alarmowe. Podczas spaceru nie mogło zabraknąć odwiedzenia remizy strażackiej  w Lubawie.

Dzieci wraz z nauczycielami pozują do zdjęcia, w tle znajduje się budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie.

Dzieci wraz z nauczycielami pozują do zdjęcia, w tle znajduje się budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie.

Dzieci siedzą przy stolikach i wykonują pracę plastyczną.

Dzieci siedzą przy stolikach i wykonują pracę plastyczną.

Dwaj chłopcy siedzą na podłodze i prezentują swoje prace.

Dwaj chłopcy siedzą na podłodze i prezentują swoje prace.

Przejdź do treści