Panterki, Słoniki i Tygryski na wycieczce w Olsztynie

Dnia 15 listopada dzieci z grup: Panterki, Słoniki i Tygryski wybrali się na wycieczkę do Olsztyna. Punktem wyjazdu była Hala Urania w Olsztynie. Tam właśnie, odbyło się wydarzenie teatralne Rewia na lodzie pt.” Królowa Śniegu”. Moskiewska grupa artystów Rewii zaprezentowała fantastyczne, baśniowe widowisko dla dzieci oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena. Urzekająca warstwa muzyczna, choreografia pełna indywidualnych popisów zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie wprowadziła nas w bajkowy świat. Ponadto na uwagę zasługuje bogata gama pięknych kostiumów oraz światła i efekty pirotechniczne. Na zakończenie Hala Urania wrzała od oklasków publiczności. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.