Panterki pomagają

Kilkoro dzieci pozuje do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej jest napis "W tygodniu ślimaka nakarm zwierzaka".

Grupa Panterki włączyła się w akcję LCASu “W tygodniu ślimaka nakarm zwierzaka”. Dzieci przyniosły do przedszkola karmę dla psów, którą Lubawskie Centrum Aktywności Społecznej przekaże na rzecz zaprzyjaźnionego schroniska dla psów “Podaj łapę” w Tatarach. Dziękujemy rodzicom Oliwki za dostarczenie produktów do siedziby LCAS a wszystkim rodzicom i dzieciom za okazane serce i pomoc.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Kilkoro dzieci w rękach trzyma karmę dla psów.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Kilkoro dzieci w rękach trzyma karmę dla psów.

Kilkoro dzieci pozuje do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej jest napis "W tygodniu ślimaka nakarm zwierzaka".

Kilkoro dzieci pozuje do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej jest napis “W tygodniu ślimaka nakarm zwierzaka”.

Przejdź do treści