Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Pomagamy ptakom”.

 

Miło nam ogłosić, że w konkursie plastycznym zorganizowanym przez firmę Rolimpex S.A z siedzibą w Iławie, Iga z grupy „Papużki” zajęła III miejsce, a Kornelia z grupy „Motylki” i Igor z grupy „Pingwinki” otrzymali upominki. Nasze przedszkole otrzymało także voucher na zakup karmy dla ptaków i trawy.

Zgodnie z regulaminem, podczas pierwszego etapu – przedszkolnego – spośród wszystkich zgłoszonych prac wybrano 3 najlepsze i dostarczono je do organizatora. W drugim etapie ze wszystkich dostarczonych do siedziby firmy Rolimpex prac, komisja konkursowa przyznała nagrody indywidualne trzem najwyżej ocenianym pracom konkursowym oraz nagrody dla przedszkoli, z których zostały one zgłoszone, a także upominki dla pozostałych uczestników konkursu.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy plastycznej dowolną techniką, przedstawiającej, w jaki sposób dziecko może pomóc zimującym ptakom.

Konkurs zorganizowano w celu promowania postaw ekologicznych wśród najmłodszych, uwrażliwienia ich na konieczność dokarmiania ptaków w okresie zimowym, rozwijania wrażliwości ekologicznej i artystycznej oraz kształtowania u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem.

Gratulujemy i bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. Bardzo dziękujemy także organizatorowi i fundatorowi nagród i zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Przejdź do treści