Odwiedziny “Słoniki”w Ochotniczej Straży Pożarnej

5 czerwca  przedszkolaki odwodziły Ochotniczą Straż Pożarną

Dzieci oglądają wóz strażacki.

Dzieci z panią pozują na tle wejścia do Straży Pożarnej.

Dzieci z panią pozują na tle wejścia do Straży Pożarnej.

Dzieci oglądają wyposażenie wozu strażackiego.

w Lubawie .

Przedszkolaki w trakcie spotkania poznały wyposażenie wozów strażackich, sprzęt, jaki używa strażak podczas akcji ratunkowych, zwiedziły stanowisko kierowania, w którym odbiera się zgłoszenia o pożarach i wypadkach. Zwiedziły wozy strażackie od środka.  Miały okazję obserwacji strażaków szykujących się do wyjazdu na akcję ratunkową.
To była bardzo ciekawa i pouczającą lekcja .
Dziękujemy bardzo Panu Piotrowi za miłe przyjęcie i wytłumaczenie wszystkiego. 😉🙂
Przejdź do treści