Obchody Pierwszego dnia Wiosny

We wtorek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Głównym punktem dnia był udział w kolorowym przemarszu ulicami miasta-podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, trzymając w ręku zwiastuny wiosny, a na czele widniała Marzanna, którą pożegnaliśmy po powrocie do ogrodu przedszkolnego. Tegoroczna Marzanna wykonana była z materiałów ekologicznych, więc reprezentanci poszczególnych byli poproszeni o rozebranie jej, dokonując segregacji do właściwych pojemników. Przedszkolaki wspólnie wyrecytowały przy tym wiersz pt. Żegnaj Marzanno. Kolejnym punktem było powitanie wiosny wspólnie odśpiewaną piosenką – Nareszcie wiosna. „Pani Wiosna” częstowała dzieci cukierkami a następnie zaprosiła dzieci do zdjęć ze swoim wizerunkiem do foto budki. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Zapraszamy do galerii. annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMGIMG

 

Przejdź do treści