Niedźwiadki w salonie kosmetycznym “Strefa Piękna”

Dzisiejszego dnia Niedźwiadki wybrały się do salonu kosmetycznego „Strefa Piękna”, którego właścicielką jest Pani Beata Łukaszewska. Podczas pobytu w salonie dzieci miały możliwość zapoznać się z pracą kosmetyczki, dowiedziały się jak panie i panowie dbają o urodę. Poznały i oglądały wyposażenie i przyrządy, jakimi posługuje się kosmetyczka. Dowiedziały się, że aby być zdrowym i pięknym, ważna jest przede wszystkim higiena ciała, a dopiero później zabiegi zdrowotne na skórze. Dziewczynki zachwyciły się malowaniem twarzy i tym jak zmienia się mimika po pielęgnacji brwi. Duże zainteresowanie miał wosk do depilacji, dzieci miały okazję go przetestować dzięki wspólnie oglądanemu zabiegowi wykonanemu na wychowawczyni. Dziękujemy pani Beacie za poświęcony czas i słodki upominek. Dzieci po wizycie bawiły się na nowym osiedlowym placu zabaw.