Niedźwiadki w krainie zabaw „Warmiolandia”

07.06.2018 r. „Niedźwiadki” wraz z rodzicami wybrały się do krainy zabaw “Warmiolandia” w Olsztynie. Wybierając ścieżkę dydaktyczną “Łowcy przygód” mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji, które dały przedszkolakom niesamowitą dawkę adrenaliny, pobudziły ich aktywność psychoruchową oraz wyobraźnię. Podczas badania niezliczonych labiryntów, wyścigów autkami akumulatorowymi, kolorowej bitwy przy użyciu armatek, akrobacji na trampolinach i zjazdach z gigantycznej, dmuchanej zjeżdżalni, jazdy mini pojazdami formuły I, korzystania z gier interaktywnych oraz wielu innych atrakcji dzieci mogły dać upust swojej naturalnej potrzebie bycia w ciągłym ruchu, a co najważniejsze mogły bawić się ze swoimi najbliższymi.