Nauka gry na fortepianie oraz zajęcia metodą Orffa

Podczas tych zajęć, nasze dzieci wprowadza w świat muzyki Pan Bartłomiej Żółtowski

Bartłomiej Żółtowski– absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia  im. Karola Szymanowskiego w Płocku, a następnie Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, w klasie trąbki prof. dra hab. Szymona Pawłowskiego oraz mgr Kamila Kruczkowskiego.  Wykonuje różną muzykę  i realizuje się w różnych projektach muzycznych: duet organowy, kwartet dęty, orkiestra symfoniczna czy big band. Jest czynnym muzykiem. Współpracuje           z takimi orkiestrami jak: Płocka Orkiestra Symfoniczna, Filharmonia Bałtycka     w Gdańsku, Opera Bałtycka w Gdańsku, Filharmonia Sinfonia Baltica i Teatr Nowy w Słupsku, Orkiestra Tutta Forza, Big Band Jana Konopa. Koncertował w Polsce i za granicą, między innymi w Niemczech, Włoszech, Francji, Austrii i Stanach zjednoczonych.  Jest laureatem nagrody „Fryderyk” w kategorii muzyka symfoniczna i koncertująca za płytę; „Wojciech Kilar- Angelus, Exhodus, Victoria” nagranej z Orkiestra Symfoniczną Akademii Muzycznej w Gdańsku.  Jako trębacz uczestniczył w nagraniu programu „cała Polska śpiewa kolędy z telewizyjną jedynką i radiem puls”. Od 2016 roku jest członkiem nowomiejskiego zespołu REGGAESIDE. Prowadzi także działalność pedagogiczną, jest nauczycielem trąbki w Szkole Muzycznej I stopnia w Nowym Mieście Lubawskim oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w Rypinie.

 

Gdzie jest pan Bartek???

Przejdź do treści