MIKOŁAJKI – GRUPA ŻÓŁWIKI

Zgodnie z tradycją w środę 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. W  dniu Mikołajek nasze przedszkolaki  zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola w czerwonych czapeczkach. Już od rana zastanawiały się czy Mikołaj odwiedzi  ich salę i czy przyniesie prezenty.  Po przyjściu Mikołaja dzieci przywitały się z niezwykłym gościem i zaprezentowały piosenkę przygotowaną specjalnie dla Niego.

Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Jak co roku wszyscy zrobiliśmy sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie .

Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas ! Dziękujemy  za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do galerii.

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA DZIECI Z GRUPY żółwiki, POZUJĄCE DO WSPÓLNEGO ZDJECIA Z MIKOŁAJEM

Na zdjęciu dzieci z grupy Żółwiki, trzymające w rękach paczki , które otrzymały od św. Mikołaja.

Na zdjęciu dziewczynka z krasnalem. W tle dekoracja świąteczna.

Na zdjęciu chłopiec z krasnalem. W tle dekoracja świąteczna.

IMG

Na zdjęciu św. Mikołaj, który rozdaje dzieciom upominki.