“Krokodylki” lubią czytać

Przedszkolacy z grupy “Krokodylki” gościli dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teofila Ruczyńskiego w Lubawie.  Uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych, dzięki którym odkryli niesamowity świat książek.  Pani Iza przedstawiła im zasady panujące zarówno w bibliotece, jak i w czytelni. Pokazała, jak  zbudowana jest książka, jakie treści może zawierać. Dzieci chętnie przeglądały kolorowe strony książek. Popularnością cieszyły się pozycje trójwymiarowe. Bibliotekarka zachęciła też do korzystania z księgozbioru i zaprosiła młodych czytelników, aby wraz z rodzicami skorzystali z ich  bogatej oferty. Dzieci z grupy”Krokodylki” dziękują za okazane zaangażowanie i przeprowadzenie ciekawej lekcji.