Kreatywne “Niedźwiadki”

Uśmiechnięty chłopiec w koszulce z motywem dinozaurów nakłada czerwoną farbę na drugiego kwiatka z wyprawki plastycznej.

Słoneczne przedpołudnie najmłodsze smyki z naszej placówki spędziły czas na malowaniu farbkami kwiatków w dwóch podstawowych kolorach. Posługiwały się patyczkami higienicznymi, które moczyły w paletce z żółtą oraz czerwoną farbą. Dzieci czerpały ogromną frajdę podczas tworzenia swoich kolorowych roślinek. Zadanie potraktowały jednak bardzo poważnie, nakładając kolejne warstwy farbki.

Dziewczynka w koszulce w kwiatki maluje patyczkiem higienicznym kwiatka. Nakłada żółtą farbę na kartkę.

Dzieci z grupy "Niedźwiadki" siedzą przy stolikach i wykonują pracę plastyczną z użyciem farbek oraz patyczków higienicznych.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” siedzą przy stolikach i wykonują pracę plastyczną z użyciem farbek oraz patyczków higienicznych.

Przedszkolaki siedzące przy stoliku kontynuują malowanie farbkami kwiatków. Nauczyciel pomaga dzieciom w zadaniu.

Dwójka maluchów z grupy "Niedźwiadki" prezentuje swoje prace- kolorowe kwiatki.

Dwójka maluchów z grupy “Niedźwiadki” prezentuje swoje prace- kolorowe kwiatki.