Dzień chłopaka w grupie “Niedźwiadki”

Chłopiec w błękitnej koszuli pozuje do zdjęcia na tle ozdób z okazji Dnia chłopaka. W ręku trzyma patyczek z naklejonymi wąsami.
Z okazji tego dnia niezwykłego😍,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego💜,
Humoru radosnego😁
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego🧙‍♂️

Dzieci z grupy "Niedźwiadki" siedzą przy stoliku i świętują dzień chłopaka. Na stole znajduje się poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” siedzą przy stoliku i świętują dzień chłopaka. Na stole znajduje się poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Chłopcy z grupy "Niedźwiadki" wspólnie pozują do zdjęcia prezentując upominki z okazji Dnia chłopaka.

Chłopcy z grupy “Niedźwiadki” wspólnie pozują do zdjęcia prezentując upominki z okazji Dnia chłopaka.

Chłopiec w koszuli w kratkę uśmiecha się do zdjęcia trzymając w dłoni patyczek z naklejonymi wąsami.