KONKURS RECYTATORSKO-WOKALNY „PRZEDSZKOLAKI MAŁYMI PATRIOTAMI” W GRUPIE ŻÓŁWIKI

a

5 maja odbył się w grupie Żółwiki patriotyczny konkurs recytatorsko – wokalny: „Przedszkolaki małymi patriotami”.

Celem konkursu było: popularyzowanie poezji  dziecięcej o tematyce patriotycznej, rozwijanie zdolności recytatorskich i wokalnych, wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju, prezentacja umiejętności dzieci oraz integracja środowiska przedszkolnego.

Każdy przedszkolak z grupy „Żółwiki” w odświętnym stroju zaprezentował swój repertuar: pieśń lub wiersz patriotyczny.

Po prezentacji wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy i drobne upominki, które wręczyła pani wicedyrektor  Grażyna Boczek.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu,  przedszkolakom za piękne występy.

Była to bogata lekcja patriotyzmu dla każdego z nas.

Zapraszamy do galerii.

a

Zdjęcie przedstawia dzieci pozujące do wspólnego zdjęcia wraz z nauczycielami.
W tle dekoracja.

Zdjęcie przedstawia chłopca i dziewczynkę w stroju patriotycznym.
W tle dekoracja.

Dzieci śpiewające piosenkę “Znaki polskie” trzymające w rękach flagi.