Konkurs plastyczny z tworzywa przyrodniczego pt. “Jesienne serce”

        Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za wzięcie udziału w kolejnym jesiennym konkursie plastycznym pt. „Jesienne serca” z tworzywa przyrodniczego. Prace plastyczne były bardzo ciekawe. „Jesienne serca” ozdobiły przedszkolny korytarz i wzbogaciły „przyrodnicze kąciki zainteresowań” w salach, w ramach projektu: „Żywe kąciki przyrody w czterech porach roku”.Cel konkursu został osiągnięty. Dzieci i rodzice spędzili aktywnie wspólny czas na powietrzu podczas zbiórki materiałów potrzebnych do wykonania prac i mieli okazję wspólnie się bawić i stworzyć efektowne dzieła. W ramach podziękowań wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, breloczki i „magiczne” ołówki z funduszu Rady Rodziców.

Nagrody otrzymali: Kinga i Mateusz z grupy „Papużki”; Basia, Kinga i Hania z grupy „Panterki”; Zosia, Oliwia, Hania P., Wiktoria, Olek, Staś, Piotr, Wojtek P. z grupy „Delfinki”; Franek z grupy „Pingwinki”; Oskar, Nina i Antek z grupy „Kangurki”; Filip, Weronika, Marcin z grupy „Reniferki”;  Antosia, Ewelina, Hania G.,  Franek, Karol K.,  Oliwier z grupy „Żółwiki”; Karolina, Natalia J. Amelia, Klara, Jakub Sz. z grupy „Niedźwiadki”; Oliwia, Weronika, Agata, Lena, Zosia, Zuzia, Łukasz, Wojtek, Olek, Mateusz i Jędrzej z grupy „Tygryski”; Zosia i Nikodem oraz Zosia i Paweł z grupy „Słoniki”; Mieszko i Mateusz z grupy „Lwiątka”.

Konkurs zorganizowały: Mirosława Ławicka i Ewa Raszkowska

Wszystkim uczestnikom konkursu jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy!!!

A oto efekty Waszej wspólnej pracy. Zapraszamy do galerii.