KONKURS PLASTYCZNY PT. “JESIENNY KOSZYK OBFITOŚCI”.

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w kolejnym jesiennym konkursie plastycznym z tworzywa przyrodniczego pt. „Jesienny koszyk obfitości” jednak nieco w innej formie. Praca dziecka będzie ozdobą Państwa domu, mieszkania, będzie stanowiła dekorację pokoju lub korytarza ze względu na Covid-19. Prosimy o wykorzystanie materiałów przyrodniczych, np. wiklinowych koszyków, kwiatów, owoców, warzyw, jesiennych przetworów, gałęzi drzew i innych dodatków według dzieci i Państwa pomysłów. Zdjęcie konkursowe prosimy przesłać w terminie od 05.10. 2020r. do 16.10.2020r. na adresy e-mail: mmirka20@wp.pl lub ewarasz@wp.pl. Jednocześnie informujemy, że przesłanie zdjęcia będzie zgodą na udostępnienie wizerunku Państwa dziecka lub całej Państwa Rodziny. Zapraszamy do twórczej zabawy i przesyłania zdjęć. Organizatorzy: Mirosława Ławicka i Ewa Raszkowska.

Przejdź do treści