Konkurs plastyczny “Nie pal przy mnie-dbaj o moje zdrowie”

W ostatnich dniach został rozstrzygnięty konkurs plastyczny “Nie pal przy mnie – dbaj o moje zdrowie”. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Programu Edukacji Antynikotynowej “Czyste Powietrze Wokół Nas” Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Iławie. Konkurs był skierowany do przedszkolaków z grup: Panterki, Tygryski i Lwiątka, które w obecnym roku szkolnym realizowały powyższy program. Celem konkursu było rozwijanie plastycznej aktywności twórczej, umożliwienie prezentacji swoich zdolności, lecz przede wszystkim promowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego oraz prezentowanie wiedzy na temat szkodliwości dymu tytoniowego. W konkursie udział wzięło 5 dzieci: Lena Gęstwicka i Kinga Markowska z grupy Panterki, Antonina Lempek i Wiktoria Neumann z grupy Lwiątka i Łukasz Chołaściński z grupy Tygryski, który zajął I miejsce. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i atrakcyjne nagrody. Dziękujemy dzieciom za udział oraz ich rodzicom za wsparcie swoich pociech w przygotowaniu ciekawych prac. Gratulujemy uczestnikom! Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.