KONKURS PLASTYCZNY „LEGENDY W OBRAZKACH”

plastyka

W ramach obchodów 800-lecia miasta Lubawy ogłaszamy konkurs plastyczny „Legendy w  obrazkach”. Prace należy dostarczyć  do 31.03.2016 roku.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu:

1. Temat konkursu: „Legendy w obrazkach”
  2. Cel konkursu:
    Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Lubawie, rozbudzenie plastycznej twórczości u dzieci oraz pogłębienie przeżyć estetycznych.
  3. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie w Lubawie. Czas trwania: od 07.03.2016r. do 31.03.2016r.
  4. Konkurs adresowany jest do dzieci z terenu miasta i gminy Lubawa w wieku do 6 lat.
  5. Na konkurs należy dostarczyć prace plastyczne ilustrujące lubawskie legendy.
  6. Format pracy: A4.
    Technika: dowolna
  7. Każda praca powinna być zaopatrzona z tyłu w metryczkę. Metryczka powinna zawierać (litery drukowane):
  • nazwa konkursu
  • imię i nazwisko dziecka
  • wiek
  • nazwę grupy bądź adres zamieszkania
  1. Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.
  2. Prace należy dostarczyć do wychowawcy grupy lub dyrekcji  przedszkola.
  1. Termin dostarczenia prac: do 31 marca 2016r.
  2. Komisja wybierze najciekawsze prezentacje.
  3. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2 tygodni od ukończenia konkursu.
  4. Dostarczone na konkurs prace przechodzą na własność przedszkola.
  5. Dla zwycięzców przewidziane są wartościowe nagrody.

ZBIÓR LEGEND LUBAWSKICH – oprac. Dorota Żmudzińska