Konkurs plastyczny „Jesienna girlanda lub wianek z tworzywa przyrodniczego”.

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny  pt. „Jesienna girlanda lub wianek z tworzywa przyrodniczego”. Prace plastyczne dzieci i rodziców były bardzo ciekawe i niekiedy oryginalne. Girlandy i wianki wzbogaciły „przyrodnicze kąciki zainteresowań” w salach w ramach projektu: „Żywe kąciki przyrody w czterech porach roku”.

A oto wyniki konkursu: I miejsce zajęły Dominika Markowska z grupy „Reniferki” i Katarzyna Pielenc z grupy „Papużki”. II miejsce – Martyna Idziak z grupy „Pingwinki” i Antonina Rolka z grupy „Delfinki”. III miejsce – Alicja Więczkowska z grupy „Lwiątka” i Amelia Rykaczewka z grupy „Panterki”. Wyróżnienia otrzymali Bartek Breński z grupy „Reniferki” i Karol Pacholski z grupy „Żółwiki”. Nagrody otrzymali także Zuzanna Banacka, Agata Kniaźnikiewicz, Aleksander Wilczyński, Witold Szczepański z grupy „Reniferki”. Kinga Markowska, Weronika Wilmanowska, Mateusz Kaźmierski, Stanisław Szefler z grupy „Lwiątka”. Joanna Filarska, Agata Czarnecka, Laura Więczkowska, Kornelia Śnios, Daria Olejniczak, Dawid Szwelerski, Filip Zalewski, Wojtek Makowski, Antoni Szefler, Dominik Olejniczak z grupy „Pingwinki”. Weronika Truszczyńska, Nikola Kraśnicka, Agata Zakrzewska, Adam Banacki, Łukasz Chołaściński i Jędrzej Śliwiński z grupy „Tygryski”. Ewelina Idziak, Sara Grodzicka, Hanna Grubalska, Wiktoria Bielicka, Karol Kowalczyk i Franciszek Sołobodowski z grupy „Żółwiki”. Amelia Laskowska, Natalia Jędrzejewska i Olaf Malinowski z grupy „Niedźwiadki”. Wiktoria Neumann i Dorota Józefowicz z grupy „Panterki”. Oliwia Rogalewska, Magdalena Byglewska, Kornelia Kasprzycka, Eliza Kasprowicz, Alan Szwesig i Hubert Jurkiewicz z grupy „Papużki”. Paweł Rożentalski i Mateusz Gruźlewski z grupy „Krokodylki”. Martyna Szkółka, Filip Lewandowski, Allan Dzik, Krystian Kliniewski, Patryk Zegadło, Marek Brzozowski z grupy „Słoniki”. Maja Soboczyńska i Julian Drzymalski z grupy „Delfinki”. Antonina Pawska, Bartosz Obuchowski i Adam Mroczek z grupy „Kangurki”. Kornel Jankowski z grupy „Żyrafki”.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za wzięcie udziału i serdecznie gratulujemy!!! Zapraszamy do galerii.

Konkurs zorganizowały: Mirosława Ławicka i Ewa Raszkowska

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do treści