Konkurs “Lubawa – moje miasto”

Dzisiaj w przedszkolu odbył się Konkurs „Lubawa – moje miasto”. W konkursie wzięło udział sześć grup: Motylki, Biedronki, Krasnale 1, Krasnale 2, Smerfy oraz Kangurki.

Reprezentanci poszczególnych grup wykazywali się wiedzą na temat swojego miasta, a reszta dzieci dzielnie wspierała i kibicowała kolegom. W trakcie konkursu – przedstawiciele grup odpowiadali na wylosowane pytania oraz miały zadania do wykonania tj. ułożyć z części Herb Lubawy, nazwać znane miejsca, budynki na fotografiach oraz wyszukać spośród wielu strojów regionalnych – strój lubawski. Każdy zespół zdobył maksymalną ilość punktów. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz mały upominek. Natomiast jutro czekają na dzieci jeszcze nowe zabawki – niespodzianki do ich sal.

BRAWO PRZEDSZKOLAKI !!!

Gratulujemy dzieciom ogromnej wiedzy o naszym mieście.

Przejdź do treści