KONKURS „JESIENNY ŻAGLOWIEC” ROZSTRZYGNIĘTY

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Jesienny żaglowiec”. Za udział w konkursie dyplomami i upominkami nagrodzono wszystkie dzieci. W konkursie wzięli udział: Alicja i Laura Więczkowskie, Amelia Wysocka, Adam Rożentalski i Paweł Rożentalski, Lena Lewandowska, Kacper Malinowski, Filip Malinowski, Ewa Brzozowska, Łukasz Rumiński, Marcelina Durka, Nathaniel Wiśniewski, Lena Rutkowska, Martyna Kowalczyk, Dominika Markowska, Marcel Zieliński, Julia Turulska, Szymon Rudnicki i Dawid Rudnicki, Joanna Filarska, Krystian Łukaszewski i Szymon Łukaszewski, Filip Rożentalski, Alicja i Maciej Szefer, Urszula Zimnicka, Maksymilian Krause, Nikodem Zieliński, Szymon Truszczyński, Łukasz Rumiński, Gabrysia Szpakowska, Kornelia Śnios, Lena Kłosowska. Dziękujemy za wzięcie udziału w twórczej zabawie z tworzywem przyrodniczym i gratulujemy!!!. Żaglowce zdobiły nasze przedszkole oraz zachęcały dzieci do spożywania owoców i warzyw, a teraz piękne dzieła dzieci i ich rodziców można zobaczyć na wystawie w Urzędzie Miasta Lubawa.

Konkurs zorganizowała: Ewa Raszkowska.