KONKURS “JESIENNY KRAJOBRAZ ZIEMI LUBAWSKIEJ”

I miejsce Kopiowanie1

 

Dnia 4.11.2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Krajobraz jesienny Ziemi Lubawskiej”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia w gronie rodzinnym oraz uwiecznienie na zdjęciu jesiennego uroku i kolorytu Ziemi Lubawskiej. Do konkursu przystąpiło 22 dzieci z naszego przedszkola, przynosząc ponad 50 fotografii o tematyce jesiennej.

Jury w składzie Iwona Pruchniewska, Magdalena Pankowska, Mirosława Ławicka wyłoniło zwycięzców konkursu oraz przyznało trzy wyróżnienia.

I miejsce zajęła Antonina Rolka z grupy Żabki.

II miejsce zajęła Urszula Zimnicka z grupy Smerfy.

III miejsce Katarzyna Pielenc z grupy Skrzaty.

Wyróżnienia za jesienny krajobraz otrzymali: Oskar Kisiel, Paweł Rożentalski, Maksymilian Krause.

Wszystkie dzieci otrzymały niespodzianki oraz pamiątkowe dyplomy. Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie oraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Organizatorem konkursu była Janina Rutkowska.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA EKSPOZYCJI KONKURSOWYCH ZDJĘĆ W NASZYM PRZEDSZKOLU.

Opracowała J. Rutkowska

20151109_124624

 

 

 

 

Przejdź do treści