Konkurs ekologiczny w Przedszkolu Miejskim w Lubawie – pod has艂em “Ekopostawa – dobra zabawa”.馃寧馃挌

inbound

Celem konkursu jest uwra偶liwienie dzieci na problematyk臋 zwi膮zan膮 z ochron膮聽 艣rodowiska聽 naturalnego i segregacj臋 艣mieci聽 oraz ukazanie jak w kreatywny spos贸b聽 mo偶na przetworzy膰聽 wiele niepotrzebnych surowc贸w. Dzieci uczestniczy艂y聽 w r贸偶nych聽 konkurencjach, podczas kt贸rych wykazuj膮 si臋聽 wiedz膮聽 ekologiczn膮. Ka偶da grupa wiekowa mia艂a do wykonania swoje zadanie: 3 – latki stworzy艂y prac臋 z materia艂贸w聽 odpadowych, 4 – latki zaprezentowa艂y wiersz i piosenk臋聽 o charakterze ekologicznym, 5 – latki pokaz mody聽 ekologicznej, natomiast 6 – latki uczestniczy艂y w konkursie wiedzy ekologicznej ( puzzle, rebusy, segregacja odpad贸w聽 i quiz ekologiczny).
Serdecznie dzi臋kujemy聽 Panu聽 Burmistrzowi Maciejowi Radtke za ufundowanie nagr贸d.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci w strojach ekologicznych.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci prezentuj膮cych swoje stroje w pokazie mody ekologicznej.

inbound

Zdj臋cie przedstawia dzieci bior膮ce udzia艂 w konkursie.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci bior膮cych udzia艂 w konkursie wiedzy ekologicznej.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci segreguj膮cych odpady.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci 艣piewaj膮cych ekologiczn膮 piosenk臋.

inbound

Zdj臋cie przedstawia dzieci i Panie bior膮ce udzia艂 w ekologicznej zabawie.

Przejd藕 do tre艣ci