KONKURS EKOLOGICZNY “POJAZD Z RECYKLINGU”

Dzieci siedzą w środku w autobusie. Panie stoją koło autobusu.

W listopadowe dni każda z grup wykonywała pod opieką wychowawców pojazdy z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Brawo przedszkolaki powstały piękne i kreatywne prace – jesteście EKO!

Dzieci otrzymały nagrody za aktywny udział w konkursie. Natomiast Burmistrzowi Miasta Lubawa składamy serdeczne podziękowania za zakup nagród dla dzielnych przedszkolaków.

Dzieci z grupy Delfinki pozują do zdjęcia grupowego ze swoim pojazdem wykonanym z kartonu pomalowanym fioletową farbą.

Dzieci z grupy Delfinki pozują do zdjęcia ze swoim pojazdem wykonanym z kartonu pomalowanym fioletową farbą.

Chłopcy i dziewczynki z grupy Żółwiki siedzą w swoim wykonanym z materiałów przeznaczonych do recyklingu – samochodzie przestrzennym.

Przedszkolaki z grupy Motylki wraz ze swoimi wychowawcami pozują do zdjęcia ze swoją wykonaną pracą przestrzenną – rakietą.