KONFERENCJA SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W ELBLĄGU

konferencja

29 września 2015 r. w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbyła się Wojewódzka Konferencja Szkół Promujących Zdrowie. Również dwie nauczycielki z naszego przedszkola p. Elżbieta Zielińska i Patrycja Ornowska były obecne na konferencji i miały możliwość wysłuchania wykładów „Aktywność ruchowa na receptę od lekarza i psychologa” Emilii Piskorz-Jary, „Cukrzyca, choroby metaboliczne i niedobory witaminy C3 w chorobach nowotworowych”, który wygłosiła lekarz Bożena Falkowska-Gilska oraz „Szkoła Promująca Zdrowie” przedstawiony przez Panią Valentinę Todorovską-Sokołowską, Krajową Koordynator Projektu Szkół Promujących Zdrowie z Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. W trakcie konferencji swoje artystyczne dokonania prezentowała społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Elblągu oraz zespół muzyczny „Jagiellończyk” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2.

 

Przejdź do treści