JARMARK WIELKANOCNY

Zbliża się Wielkanoc i  świąteczny nastrój udziela się wszystkim. W tym roku nasze przedszkole wystawiło swoje stoisko z ozdobami wielkanocnymi, a dochód zostanie przekazany naszym przedszkolakom, którym potrzebna jest pomoc: Aleksandrze Kruszyńskiej, Marii Neumann oraz Zuzannie Kołeckiej.  Dzieci w ludowych strojach lubawskich oraz Młodzieżowa Rada Miasta polecały nasze ozdoby i częstowały gości jarmarku słodyczami. Wystawione produkty zostały przez nas wykonane i cieszy nas bardzo, że tak wiele osób włączyło się w pomoc, za co serdecznie dziękujemy. Stoisk było wiele, mogliśmy podziwiać piękne rękodzieła. Zajączki, kurczaki i inne zwierzątka wyglądały wesoło ze straganów przez co było wesoło i kolorowo.