Hulajnogi dla przedszkolaków

         We wtorek, 12 kwietnia w naszym przedszkolu zostały rozstrzygnięte konkursy plastyczne, promujące nie tylko zdolności artystyczne naszych podopiecznych, ale również wiedzę na temat naszego miasta, spostrzegawczość i kreatywność. Organizatorem konkursów była pani Anita Grubalska-Brodawka.

W ramach obchodów 800-lecia miasta Lubawy dzieci wzięły udział w konkursie pt. „Legendy w obrazkach”. Na kartce formatu A4 najmłodsi mieli za zadanie przedstawić w formie plastycznej jedną z legend, z którą związana jest nasza miejscowość. Udział w konkursie zgłosiło 15 uczestników. Jury w składzie: Magdalena Pankowska, Mariola Nagórska i Anita Grubalska-Brodawka wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Paulina Niedźwiecka z grupy „Kangurki”

II miejsce – Milena Lewandowska z grupy „Żabki”

III miejsce – Lena Lewandowska z grupy „Krasnale 1”.

Zdobywcy nagród głównych otrzymali hulajnogi.

Konkurs logopedyczny rozstrzygnięty

Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lubawie brały również udział w konkursie logopedycznym „Jedno słowo-wiele znaczeń”. Jego celem było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych. Tu również jury wybrało trzy najciekawsze prace. W gronie szczęśliwców znaleźli się:

I miejsce – Adam Cieślikowski z grupy „Kaczorki”

II miejsce – Eliza Kasprowicz z grupy „Skrzaty”

III miejsce – Laura Więczkowska z grupy „Kaczorki”.

Dyrektor przedszkola – pani Magdalena Pankowska wręczyła zwycięzcom hulajnogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

We wtorek, 12 kwietnia w naszym przedszkolu zostały rozstrzygnięte konkursy plastyczne, promujące nie tylko zdolności artystyczne naszych podopiecznych, ale również wiedzę na temat naszego miasta, spostrzegawczość i kreatywność.

W ramach obchodów 800-lecia miasta Lubawy dzieci wzięły udział w konkursie pt. „Legendy w obrazkach”. Na kartce formatu A4 najmłodsi mieli za zadanie przedstawić w formie plastycznej jedną z legend, z którą związana jest nasza miejscowość. Udział w konkursie zgłosiło 15 uczestników. Jury w składzie: Magdalena Pankowska, Mariola Nagórska i Anita Grubalska-Brodawka wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Paulina Niedźwiecka z grupy „Kangurki”

II miejsce – Milena Lewandowska z grupy „Żabki”

III miejsce – Lena Lewandowska z grupy „Krasnale 1”.

Zdobywcy nagród głównych otrzymali hulajnogi.

Konkurs logopedyczny rozstrzygnięty

Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lubawie brały również udział w konkursie logopedycznym „Jedno słowo-wiele znaczeń”. Jego celem było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych. Tu również jury wybrało trzy najciekawsze prace. W gronie szczęśliwców znaleźli się:

I miejsce – Adam Cieślikowski z grupy „Kaczorki”

II miejsce – Eliza Kasprowicz z grupy „Skrzaty”

III miejsce – Laura Więczkowska z grupy „Kaczorki”.

Dyrektor przedszkola – pani Magdalena Pankowska wręczyła zwycięzcom hulajnogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Przejdź do treści