Grupa Żółwiki z wizytą w Salonie Fryzjerskim

W piątek 20 września dzieci z grupy Żółwiki wybrały się z wizytą do pobliskiego Salonu Fryzjerskiego “Stylizacje Ewa Projs”. Miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera, a także obejrzeć przedmioty potrzebne do stworzenia nowego wizerunku człowieka, czyli suszarki, wałki, szczotki do włosów, różne rodzaje nożyczek, grzebieni, maszynki do strzyżenia itp. Popularnością cieszył się fotel z myjką – takiego nikt nie ma w domu. Tego dnia mieliśmy szczęście, gdyż podczas naszej wizyty zjawił się klient. Mogliśmy obserwować, jak na naszych oczach zmienia się jego wizerunek. Po takim doświadczeniu nie mamy wątpliwości, że zawód fryzjera jest bardzo ciekawy i twórczy. Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości.

Bardzo dziękujemy pani Ewie za bardzo serdeczne i miłe spotkanie.
Przejdź do treści