Finał akcji “Kilometry Dobra”

Finał akcji „Kilometry Dobra”

Przedszkole Miejskie uczestniczyło w kolejnej edycji kampanii „Kilometry Dobra” organizowanej przez
Fundację „Przyszłość dla Dzieci”.
Celem akcji była zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację
dla podopiecznych fundacji.

W czasie trwania akcji zbieraliśmy monety do okolicznościowych skarbonek.
Zebraliśmy 268 złotych .

W akcji uczestniczyły grupy: Krasnale 1,2 (20zł.), Kangurki (89,40), Smerfy (21,30),
Motylki (44zł), Żabki (8,40),Kaczorki (25zł.), Biedronki (15,20),Skrzaty (8,40), Misie (15,20)

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem akcji
“Kilometry Dobra”, organizatorzy zapraszają do wzięcia
udziału w rodzinnym pikniku „Wehikuł Czasu”!

5 czerwca widzimy się w Parku Kusocińskiego. O godz. 12 startuje piknik rodzinny, organizowany przez „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską”, „Fit nie Fat” i Fundację „Przyszłość dla Dzieci”.

Podczas pikniku nie zabraknie tańców, śpiewów, gier i konkursów. Na scenie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe. Będzie też moc atrakcji dla aktywnych. Zaplanowaliśmy też zapierające dech w piersi pokazy taneczne, m.in. słynnych olsztyńskich cheerleaderek czy popisy wokalne i instrumentalne uczniów olsztyńskiej szkoły muzycznej.

Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2016 roku.

Podczas finału wspólnie ułożymy ciąg monet, czyli Kilometry Dobra.
Będzie też coś dla pań, czyli parę bezcennych rad jak zadbać o urodę oraz pokazy makijażu.
Wstęp na piknik jest bezpłatny.
Nie może was zabraknąć.
Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych.
Tu nikt nie będzie się nudził.