FESTYN RODZINNY

W sobotę 18 czerwca na terenie Przedszkola Miejskiego odbył się XII Festyn Rodzinny dla wszystkich mieszkańców   “małych i dużych”, którzy lubią dobrą zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Wśród wielu atrakcji znalazł się; salon piękności, a w nim malowanie twarzy, zaplatanie warkoczy, tatuaże, prezentacje słowno – muzyczne przedszkolaków, przejażdżki na kucyku, zabawy w basenie z piłeczkami, przejażdżki gokardami, sklepik 1001 drobiazgów, dmuchany basen z łódkami, zjeżdżalnia – spajderman i zamek , „zabawa rosyjska ruletka”, plener malarski, pokaz przedszkolnych czirliderek, „kącik maluszka”, prezentacja Lubawskiego Klubu Rajdowego , zabawy proponowane przez Bractwo Rycerskie Zamku Lubawa oraz występ przedszkolaków i uczniów uczących się gry na pianinie. Podczas trwania imprezy można było zajadać różne smakołyki : ciasta, koktajl truskawkowy, pierogi smażone z twarogiem, grochówkę, kiełbaski z grilla, kluski zasmażane przygotowane przez Pana Wiesława Mergalskiego itp. Dużym zainteresowaniem cieszyła się kawa mrożona z lodami i bitą śmietaną. Pogoda dopisała i dlatego zabawa była wyśmienita. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział w naszej imprezie plenerowej, a szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i wszystkich przyjaciół przedszkola, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego festynu.