Dzień Ziemi

20.04.2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemi. W związku z tym, grupy: Niedźwiadki, Żółwiki i Panterki przygotowały zajęcia o tematyce ekologicznej połączone z pokazem mody ekologicznej. Na pokaz zaprosiliśmy starszych kolegów i koleżanki z grupy Delfinki. Dzieci prezentowały stroje wykonane z pomocą rodziców z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, gazety, worki, butelki plastikowe, kapsle, zakrętki itp. Małe modelki i modele zaprezentowały na przedszkolnym wybiegu swoje “ekokreacje”. Delfinki natomiast zaśpiewały piosenkę pt. „Kocham Świat” i posegregowały śmieci do odpowiednich koszy. Za występ w pokazie mody ekologicznej i zaprezentowanie swojego stroju dzieci otrzymały medale. To była świetna zabawa. Gratulujemy pomysłowości i oryginalności projektantom mody.