Dzień Przedszkolaka w grupie ”Żółwiki”

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.  Tego dnia odwiedziły nas uśmiechnięte bajkowe postacie: Elsa, Anna i Olaf. Nie mogło zabraknąć wspólnego tańca. Maluszki uczestniczyły również  w różnorodnych konkurencjach sportowych. Na zakończenie każdy przedszkolak w nagrodę za wspólną zabawę otrzymał drobny upominek.

 

„Nic nie jest tak szlachetne i przydatne jak dobre wspomnienie…
Kto zgromadził wiele takich wspomnień z dzieciństwa,
zaopatrzył się na całe swe życie.”
 

F.Dostojewski

IMG

Dzieci z grupy Żółwiki i osoby w bajkowych strojach: Elsy, Anny i Olafa pozują do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej jest napis “Dzień Przedszkolaka”.

IMG

Dzieci siedzą na krzesełkach i na dywanie, w rękach trzymają różowe i niebieskie balony.

Przejdź do treści