“Dzień Pluszowego Misia” w Panterkach

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do grupowego zdjęcia. W tle jest dekoracja: napis i papierowe misie.

Miś jest jedną z najbardziej lubianych przez dzieci zabawek. 25 listopada na całym świecie świętuj się jego urodziny. W tym dniu dzieci odwiedził Kubuś Puchatek – jeden z najbardziej znanych misiów. Za wesołą wspólną zabawę miły gość wręczył dzieciom upominki – misiowe breloczki. Ponadto tego dnia dzieci przypomniały sobie historię powstania misia, dowiedziały się jak powstaje pluszowa zabawka, przedstawiały przyniesione ze sobą maskotki. Dzieci brały udział w różnych zabawach rytmicznych i muzycznych oraz słuchając piosenki samodzielnie rysowały portret misia.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia z misiem Kubusiem Puchatkiem.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia z misiem Kubusiem Puchatkiem.

Dzieci wraz z nauczycielem siedzą w kole na dywanie. Dzieci trzymają misie.

Dzieci wraz z nauczycielem siedzą w kole na dywanie. Dzieci trzymają misie.

Pięcioro dzieci siedzi przy stoliku, kolorują narysowanego przez siebie misia.

Pięcioro dzieci siedzi przy stoliku, kolorują narysowanego przez siebie misia.

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do grupowego zdjęcia. W tle jest dekoracja: napis i papierowe misie.

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do grupowego zdjęcia. W tle jest dekoracja: napis i papierowe misie.

Przejdź do treści