Dzień Pluszowego Misia w Motylkach

IMG Copy
Miło było gościć pluszowe misie w naszej sali oraz Kubusia Puchatka, który obdarował nas breloczkami – miśkami i bawił się z nami przy muzyce. Poznaliśmy wiele ciekawostek o prawdziwych niedźwiedziach, degustowaliśmy smaczny miodek, porównywaliśmy misie ze względu na różne cechy. Opowiadaliśmy także historie swoich miśków, które dzisiaj przybyły z okazji swojego święta.
Było słodko i wesoło.
IMG Copy

Czterej chłopcy prezentują swoje największe misie. 

IMG Copy

Czterej chłopcy zlizują miód z talerzyków.  

IMG Copy

Dwie dziewczynki i dwaj chłopcy z misiami na kolanach prezentują swoje prace plastyczne – misie. 

IMG Copy

Dwaj chłopcy prezentują swoje takie same misie.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci ze swoimi misiami, nauczycielkę i jej pomoc oraz Kubusia Puchatka.

Przejdź do treści