“Dzień Pizzy” w Motylkach

IMG Copy
Dzisiaj, 9 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy, zatem rozpoczęliśmy zabawę w kucharzy, którzy przygotują swoją ulubioną pizzę. Zdobyliśmy informacje o historii i pochodzeniu tego dania, o smakach, dodatkach oglądając film edukacyjny „Wszystko o pizzy” oraz         „ Super sprytny Sam robi pizzę”. Dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami z pizzą, z jakimi dodatkami lubimy ją jeść . Mieliśmy okazję doskonalić umiejętność wycinania i rozwijać kreatywność w komponowaniu swojego dzieła. Nasze “pizze” trafiły do piekarnika, a później odbyła się degustacja. Bawiliśmy się wspaniale.
IMG Copy

Zdjęcie przedstawia oglądanie przez dzieci filmu edukacyjnego o pizzy. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców, którzy prezentują swoje papierowe pizze. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci, które prezentują wykonane przez siebie papierowe pizze. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia trzy dziewczynki, które pokazują swoje pizze. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki i chłopca, którzy prezentują wykonane pizze. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki i chłopca pokazujące wykonane pizze. 

IMG Copy

Trzej chłopcy prezentują wykonane papierowe pizze. 

IMG Copy

Trzej chłopcy prezentują papierowe pizze.

Przejdź do treści