„Dzień Kobiet” u Niedźwiadków

8 marca to wyjątkowy dzień w roku, w którym ścięto obchodzą wszystkie kobietki. Także w grupie Niedźwiadki nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego pięknego dnia. Wszyscy mali panowie tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, a następnie wręczyli prezenty i kwiatki. Tego dnia w przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Można było usłyszeć taneczną muzykę, przy której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni – przemili, uczynni i sympatyczni. W tym szczególnym dniu wiele radości sprawił dzieciom przygotowany przez grupę Tygryski program artystyczny składający się z wierszyków i piosenek.