Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim w Lubawie

Dzisiejszy dzień minął w uroczystej i miłej atmosferze. Akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowały dzieci z grupy “Hipopotamki” pod kierunkiem wychowawcy pani Doroty Żmudzińskiej. Pani Dyrektor Magdalena Pankowska zwróciła się słowami:Szanowni nauczyciele i wychowawcy!!!
Trudno znaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Wam za Waszą pracę, poświęcenie, za serce i miłość, jakie wkładacie w nauczanie dzieci tego przedszkola.
To podziękowanie, to wdzięczność, to obietnica, że dzięki Wam nasze dzieci wyrosną na prawych, dobrych ludzi.
To Wy obok rodziców kształtujecie serca i umysły pokoleń.
Bowiem, jak pisał filozof Albert Camus “Być człowiekiem to już bardzo dużo.”
W tak uroczystym dniu pragnę nauczycielom pracownikom administracji i obsługi złożyć najserdeczniejsze życzenia, satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów, dużo uśmiechu dla naszych milusińskich .
Wszystkiego najlepszego.

Przejdź do treści