Dzień Dziecka na sportowo

30 maja o godz. 9.00 wszystkie grupy przedszkolaków spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, by wspólnie świętować Dzień Dziecka. Dla dzieci było przygotowanych 6 sektorów, w których dzieci rywalizowały miedzy sobą w rożnych konkurencjach zręcznościowych. Walczyły o wygraną w Sportowym Turnieju Przedszkolnym. Przedszkolaki miały za zadanie m.in.: skakać w workach, rzucać piłką do celu, przejść slalom z woreczkiem na  głowie, zagrać w unihokeja, pokonać tor przeszkód. W turnieju sportowym w kategorii maluchy zwyciężyły Żółwiki, zaś w grupie starszaki I miejsce zajęły ex aequo (czyt. egzekfo) Papużki i Delfinki. Jedną z największych atrakcji były oczywiście dmuchańce i zjeżdżalnie. Ponadto w trakcie całej imprezy zielony słonik rozdawał dzieciom słodkości. Przedszkolaki miło i wesoło spędziły dzień.

Dziękujemy bardzo pani Iwonie Pruchniewskiej i Młodzieżowej Radzie Miasta za pomoc w trakcie imprezy oraz podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Lubawie za udostępnienie zielonego słonika.

Przejdź do treści