Dzień Babci i Dziadka w grupie Wróbelki

n
n

Przedszkolaki składają życzenia swoim babciom.

n

Babcie i Dziadkowie tańczą wspólnie ze swoimi wnukami.

n

Babcie i dziadkowie siedzą przy stole i oglądają występ wnucząt.

n

Dzieci tańczą w parach, w tle widać babcie.

n

Dzieci stoją na scenie i śpiewają piosenkę.

Dnia 15 stycznia w grupie Wróbelki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich gości program artystyczny. Recytowały wierszyk,  śpiewały piosenki oraz tańczyły. Nie zabrakło również wspólnych zabaw z babciami i dziadkami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz obdarowani upominkami. To były wyjątkowe, ciepłe chwile pełne radości i uśmiechu. Serdecznie dziękujemy babciom i dziadkom za tak miłą wizytę w naszym przedszkolu.

Przejdź do treści