Biedronki w Bibliotece

image

Dzieci z grupy “Biedronki”  odwiedziły Bibliotekę Miejską. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.  Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły. Panie bibliotekarki  zaprezentowały i dały do obejrzenia dzieciom książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.

image

Dzieci rozwiązują zagadki dotyczące postaci z bajek.

image

Dziewczynka wykonuje zadanie przy tablicy.

image

Przedszkolacy w bibliotece dla dzieci.

image

Dzieci w bibliotece.

Przejdź do treści