Bal karnawałowy w Słonikach

Bal karnawałowy to jedna z ulubionych uroczystości przedszkolaków wpisana w kalendarz naszego przedszkola. Do naszej udekorowanej sali dzisiaj przybyła biedronka, kotka, księżniczka, lalka z Monster High, batman, ninja, lisek i strażak. Na początku ułożyliśmy z rozsypanki  literowej napis dzisiejszego wydarzenia – bal karnawałowy. Bawiliśmy się przy skocznej  muzyce i uczestniczyliśmy w różnych konkursowych zabawach – z balonem, czapeczką, chustą animacyjną. Chwilą wytchnienia było wykonanie pracy plastycznej związanej z tematem dnia ” Postać na balu karnawałowym”. Dzień upłynął nam w radosnym nastroju i będziemy go miło wspominać. Dziękujemy Rodzicom za pomysłowe stroje i pozdrawiamy wszystkich nieobecnych z powodu choroby.