Day: 2 czerwca 2021

Dzień Dziecka w “Kangurkach”

Dzieci z grupy "Kangurki" pozują do wspólnego zdjęcia na tle ozdobionej tablicy z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkolaki mają wesołe buzie.
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, a w szczególności “Kangurkom”, życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny – życzą Panie z grupy ̶

Dzień Dziecka w “Reniferkach”

Dzieci z grupy "Reniferki" pozują do wspólnego zdjęcia. W tle widać napis "Dzień Dziecka". Przedszkolaki pięknie się uśmiechają.
Wszystkim dzieciom, a szczególnie “Reniferkom”, życzymy aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają! Życzą Panie z grupy “Reniferki”.