Dzień Dziecka w “Kangurkach”

Dzieci z grupy "Kangurki" pozują do wspólnego zdjęcia na tle ozdobionej tablicy z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkolaki mają wesołe buzie.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, a w szczególności “Kangurkom”, życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny – życzą Panie z grupy “Kangurki”.

Dzieci z grupy "Kangurki" pozują do wspólnego zdjęcia na tle ozdobionej tablicy z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkolaki mają wesołe buzie.

Dzieci z grupy “Kangurki” pozują do wspólnego zdjęcia na tle ozdobionej tablicy z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkolaki mają wesołe buzie.

 

Na zdjęciu widać zabawę w "pociąg", który utworzyły dzieci trzymające się za ramiona. Zabawę prowadzi Pani w przebraniu pajaca.

Na zdjęciu widać zabawę w “pociąg”, który utworzyły dzieci trzymające się za ramiona. Zabawę prowadzi Pani w przebraniu pajaca.

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętego chłopca z grupy "Kangurki". Pani w przebraniu maluje chłopcu rączkę zmywalnym pisakiem. Za nim stoi dziewczynka czekająca na swoja kolej.

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętego chłopca z grupy “Kangurki”. Pani w przebraniu maluje chłopcu rączkę zmywalnym pisakiem. Za nim stoi dziewczynka czekająca na swoja kolej.

"Kangurki" tańczą w kole z Panią w przebraniu pajaca. Dzieci powtarzają ruchy w rytmie muzyki obserwując Panią prowadzącą zabawę.

“Kangurki” tańczą w kole z Panią w przebraniu pajaca. Dzieci powtarzają ruchy w rytmie muzyki obserwując Panią prowadzącą zabawę.

Przejdź do treści